April 15

Direkcija za mobilnu telefoniju Telekom «Srbija» a.d. i Asocijacija medija 15. aprila 2008. godine zajednički organizuju stručni skup posvećen najnovijim trendovima u sferi mobilnih komunikacija.

 Na skupu će vodeći stručni tim Telekoma «Srbija», informisati pre svega menadžere IT sektora medijskih kuća ali i ostale zainteresovane, o najnovijim trendovima i zbivanjima u svetu mobilnih komunikacija.

Posebno zanimanje izaziva deo posvećen informacijama o zbivanjima na GSMA Mobil World kongresu nedavno održanom u Barseloni. Jedan deo skupa će biti posvećen i najnovijoj biznis ponudi Telekoma namenjenoj medijskim ali i ostalim kompanijama tako da će prisutni dobiti detaljne informacije o: BlackBerry Internet servisu, 3G Net mreži, programu Moj pogled, MT:S Internet pristup kao i o Autotrack programu namenjenom kontroli voznog parka i organizaciji transporta.

Učešće na skupu je besplatno a prijave se očekuju najkasnije do četvrtka, 9. aprila na adresu: info@asmedi.org.

Tags:

± Interesantno?  
 Loading …